Temizlik Şirketi, Temizlik Şirketleri, Temizlik Firmaları

BANKA TEMİZLİK
 

Banka içinde bulunan çöp sepetleri, küllükler vb. yerlerdeki çöpler toplanır. Küllükler temizlenir,çöp sepetlerinde bulunan hijyenik çöp poşetlerinden kullanılmayacak durumda olanlar yenileriyle değiştirilir. Çöp toplama işleminin bitiminden sonra eşyanın tozlarının alınması hizmeti başlar.Toz alma işleminde genel prensip en üstten başlayarak aşağıya doğru inmektir.

Bu şekilde dolap, masa, etejer, sepha, sandalye, koltuk vb. tozları uygun temizleyici madde ile seyreltilmiş temizleme suyu ile ıslatılıp, iyice sıkılmış nemli bezlerle yapılır.Ayrıca bilgisayar, fotokopi, faks vb. elektronik cihazların tozları kuruya yakın bezlerle alınacaktır.

Temizliğin bitiminde sıra artık ofis içi zeminlerin temizliğine gelmiştir. -Mevcut ise halı zeminler vakumlu elektrik süpürgeleri ile süpürülür.

Banka Temizlik

Sert zeminler ise zeminin özelliğine göre uygun bakım maddesi ile presli kova ve moplarla silinecektir.

Tuvalet, banyo gibi enfeksiyon riskli yüksek saniter alanlar defektan özellikli maddeler ile temizlenir. Bu bölgede kullanılan fırça,bez,vb.malzeme kesinlikle diğer alanlarda kullanılmaz.

Haftalık Temizlik Bu hizmet hafta sonu günlerinden birinde sabah saat 09.00 'da başlayıp bitene kadar devam edecektir.Daha geniş bir zamana yayılabilen bu hizmette daha detaylı bir temizlik yapabilme olanağımız vardır.

Haftalık Temizlik Hizmeti Detayları

Günlük temizlik hizmetinde yapılan hizmetler aynen yinelenir

Ek olarak her gün temizlenmesi gerekmeyen dolap üstleri, masa ve sandalye ayakları, depo ve arşiv bölümleri bilgisayar, fotokopi vb. cihazların altları, kalorifer petek aralıkları, yangın söndürme cihazları duvarlarda bulunan resim ve pano çerçeveleri gibi alet ve ekipmanın tozları alınarak temizliği sağlanır.

Tüm kapılar silinir

Ofis tavan ve duvarlarında örümcek ağı kontrolü yapılarak oluşan ağlar temizlenir.

Aydınlatma düğmeleri ile telefon apereyleri silinir.

İç ve dış cam temizliği yapılarak doğramalar silinir

Saniter alanlarda her gün yapılması mümkün olmayan fayans ve kapıların dezenfeksiyonu ve temizliği sağlanır

Sözleşmede belirtilmesi durumunda bahçe ara yollar vb. dış çevrede birikmiş yaprak, kağıt, şişe gibi atıklar toplanır

Zemin süpürülerek temizlenir. Gerekiyorsa özellikle yaz aylarında çöp bidonları ilaçlanarak, çevrede sinek oluşumu önlenir.

 

Banka Temizlik Şirketi


Yaşadığınız mekanlarda ( Şirket Merkezleri , Ofisler , Bürolar , Alışveriş Merkezleri , Evleriniz v.b. ) günlük temizlik , bakım , parlaklık ve hijyen öngörülür. Bu banka şubelerinin mevcut yerleşim düzenini bozmadan ortamın kirlerden arındırılması ve profesyonel eğitimli personellerle mümkün olabileceği için verilecek hizmet , şirketimizin konusunda eğitimli profesyonel bir ekip ile gerçekleştirilir. Bu tür alanlarda sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen temizlik şirketimiz mekanın ihtiyacını göz önünde bulundurarak en modern araç gereçlerle sizlere en iyi temizliği sunmaktadır.

Banka Temizlik

Banka Temizlik Şirketleri, Banka Temizlik Firmaları arasında bulunan Banka temizlik şirketi, yıllara dayana tecrübesi ile Banka temizlik şirketleri içinde kendine sağlam bir yer edinmiştir.

Banka TEMİZLİK ŞİRKETLERİ içinde aradığınız çözümleri size profesyonel temizlik kadrosu ile sunan Banka temizlik sizin için çalışır.

Banka şirketleri

Banka temizlik firmaları arasında Banka temizlik firması olarak aradığınız Banka temizlik bir telefon ile sizi en sıkıntılı anlardan kurtarır.

Banka temizlik, Banka temizlik işleri, Banka temizlik hizmetleri, Banka temizlik

Banka temizlik şirketi