Temizlik Şirketi, Temizlik Şirketleri, Temizlik Firmaları

ATAŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETİ FİRMA PRENSİPLERİ
 

Kurulduğu yıldan bu yana müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini büyüyerek sürdürmektedir. İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren firmamız alanında "en iyi olmak" ve "en iyi kalmak" amacıyla çalışmalarını sizlerden aldığı güçlerle sürdürmektedir.

Temizlik konusunda hizmet veren kuruluşumuz,misyonunun başarılı bir şekilde yürütebilmesi için aşağıda görmüş olduğunuz kalite politikasını belirlemiş ve bu doğrultuda belli sürelerle denetlenen bir organizasyon ve bir ekip oluşturmuştur.

  • Temizlik sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek gunumuz teknolojisinden en iyi şekilde faydalanmak ve çalışanları bilgilendirmek koşulsuz müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak
  • Teknolojik ve kültürel gelişmelere tam uyum sağlamak
  • Eğitimli ve kalifiye temizlik elemanı yetiştirmek
  • Kalite Yönetim Sistemin'den ödün vermeden çalışmaya devam etmek
  • Doğaya ve çevreye zarar vermeden faaliyet gösterme gibi amaçlar edinmiş ve bu amaçlar doğrultusunda ilerlemeye devam etmek

 

Ataşehir Temizlik Şirketi


Yaşadığınız mekanlarda ( Şirket Merkezleri , Ofisler , Bürolar , Alışveriş Merkezleri , Evleriniz v.b. ) günlük temizlik , bakım , parlaklık ve hijyen öngörülür. Bu mekanların mevcut yerleşim düzenini bozmadan ortamın kirlerden arındırılması ve profesyonel eğitimli personellerle mümkün olabileceği için verilecek hizmet , şirketimizin konusunda eğitimli profesyonel bir ekip ile gerçekleştirilir. Bu tür alanlarda sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen temizlik şirketimiz mekanın ihtiyacını göz önünde bulundurarak en modern araç gereçlerle sizlere en iyi temizliği sunmaktadır.

Temizlik

Temizlik Şirketleri, Temizlik Firmaları arasında bulunan ataşehir temizlik şirketi, yıllara dayana tecrübesi ile temizlik şirketleri içinde kendine sağlam bir yer edinmiştir.

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ içinde aradığınız çözümleri size profesyonel temizlik kadrosu ile sunan ataşehir temizlik sizin için çalışır.

temizlik şirketleri

temizlik firmaları arasında temizlik firması olarak aradığınız ataşehir temizlik bir telefon ile sizi en sıkıntılı anlardan kurtarır.

Halı yıkama

halı yıkama için bizi arayın , halınızı kapınızdan alalım, halı yıkama yapalım ve size kurutulmuş bir şekilde geri verelim. Üstelik servis için sizden ücret almayalım, halı yıkama, halıyıkama, haliyikama, hali yıkama

temizlik, temizlik işleri, temizlik hizmetleri, ofis temizlik

ataşehir temizlik şirketi