Ataşehir Temizlik Şirketi, Ataşehir Temizlik Şirketleri, Ataşehir Temizlik Firmaları

ATAŞEHİR TEMİZLİK
 

Temizlik hizmeti ve sosyal hizmetler konusunda 1989 yılında kurulan Ataşehir Temizlik Şirketi sektörde kurumsallaşma aşamasına gelen bir kurumdur. Yıllardır verdiği kaliteli hizmetle müşterilerinin güvenini kazanan Ataşehir Temizlik, yenilenen internet sitesiyle artık müşterilerine hizmet almadan önce hizmet hakkında ayrıntılı bilgi alma olanağı sağlıyor.

Temizlik hizmeti anlayışımızda, müşterilerimizin istekleri ile profesyonel birikimimiz ortak bir paydada buluşmaktadır. Temizlik hizmeti verilecek alanın gereklilikleri, müşterinin beklentileri ve alanın ihtiyacı olan temizlik şekli birleşmektedir temizlik şirketleri Ataşehir Temizlik, en son teknoloji ürünü olan ekipmanlar, alanın ihtiyacını en uygun karşılayacak makineler, en kaliteli kimyasal temizlik ürünlerini kullanmaktadır. Temizlik makinelerimiz ve kimyasallarımız sektörün lider kurumlarından temin edilmektedir.

Temizlik hizmetlerimizde, uzun yıllardır bu sektörde çalışan, eğitimli 30 kişilik daimi kadromuzla çalışmaktayız. Kadromuz, temizlik sektöründeki son gelişmeleri takip edip yeni gelişen ekipmanları kullanabilmektedir.

Çekirdek kadromuzun dışında, temizlik hizmeti vereceğimiz alanın ihtiyacına göre ek bir ekip de getirebilmekteyiz. Örneğin, dış cephe cam temizliğinde, vinç kullanmaktayız; plaza gibi yüksek binalarda ise profesyonel dağcılarla çalışmaktayız.

Temizlik şirketimizde;

 • halı temziliği, kilim temizliği
 • ev temizliği
 • ofis temizliği
 • inşaat ve tadilat sonrası temizlik
 • yangın sonrası temizlik
 • endüstriyel temizlik
 • hastane ve klinik temizliği
 • dış cephe ve cam temizliği
 • ilaçlama hizmetleri verilmektedir.

Yılların verdiği birikimle Türkiye’nin lider kurumlarına hizmet vermekteyiz. Ataşehir Temizlik’ten temizlik hizmeti alan firmaların listesine referanslarımız bölümünde ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin hizmet prensiplerinde:

 • Müşteri beklentileri ile profesyonel birikimin uyumu
 • en son teknoloji ürünü ekipman kullanmak
 • çevreyle, insan sağlığıyla dost kimyasal deterjanlar kullanmak
 • müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmak
 • temizlik hizmeti verilecek alanın günlük ritmini bozmamak vardır.

Ataşehir Temizlik, yılların verdiği birikimle siz değerli müşterilerine temiz, sağlıklı bir ortam sunmaktadır. Çalışanlarınızın, ailenizin, kendinizin hijyenini düşünüyorsanız Ataşehir Temizlik’e güvenebilirsiniz.

 

Ataşehir Temizlik Şirketi


Yaşadığınız mekanlarda ( Şirket Merkezleri , Ofisler , Bürolar , Alışveriş Merkezleri , Evleriniz v.b. ) günlük temizlik , bakım , parlaklık ve hijyen öngörülür. Bu mekanların mevcut yerleşim düzenini bozmadan ortamın kirlerden arındırılması ve profesyonel eğitimli personellerle mümkün olabileceği için verilecek hizmet , şirketimizin konusunda eğitimli profesyonel bir ekip ile gerçekleştirilir. Bu tür alanlarda sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen temizlik şirketimiz mekanın ihtiyacını göz önünde bulundurarak en modern araç gereçlerle sizlere en iyi temizliği sunmaktadır.

Temizlik

Temizlik Şirketleri, Temizlik Firmaları arasında bulunan ataşehir temizlik şirketi, yıllara dayana tecrübesi ile temizlik şirketleri içinde kendine sağlam bir yer edinmiştir.

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ içinde aradığınız çözümleri size profesyonel temizlik kadrosu ile sunan ataşehir temizlik sizin için çalışır.

temizlik şirketleri

temizlik firmaları arasında temizlik firması olarak aradığınız ataşehir temizlik bir telefon ile sizi en sıkıntılı anlardan kurtarır.

Halı yıkama

halı yıkama için bizi arayın , halınızı kapınızdan alalım, halı yıkama yapalım ve size kurutulmuş bir şekilde geri verelim. Üstelik servis için sizden ücret almayalım, halı yıkama, halıyıkama, haliyikama, hali yıkama

temizlik, temizlik işleri, temizlik hizmetleri, ofis temizlik

ataşehir temizlik şirketi